09:05
איך לעשות סקס בסרטים: הצ 'יפס הפופולרי ביותר

כמעט כל מי שאי פעם לפזר סצינה אינטימית בקולנוע, שאל: "איך באמת הכל אמיתי כאן? סקס אמיתי?"להבין, רווחים שחקנים לשחק כל כך במיומנות, המסגרת נורה כל כך קשה יותר כי עבור הצופה הרגיל כך לדבר נשאר מסתורין, קוק הוא פשוט יורה סקס בסרטים. ללא ספק, ראוי להזכיר כי COC הוא לידי ביטוי יותר, הרגיל רק במבט ראשון.

התוכן של המאמר

1 עוזרים בלתי נראים

למעשה, אם, באופן טבעי, השיחה היא לא איך להסיר פורנו, לא מספיק מי השחקנים הם 100% בסצנות של סקס. רובם, כל אחד מהם רשום בחוזה, כפי שהם יכולים גם להתמקח, אשר חלק מהגוף מותר, באופן כללי, כדי להראות את הקהל, ומה - זה קטגורי, עדיין לא. כמעט כל הכללים האלה נשמע מאוד בהחלט, למשל, שחקניות מוכרות כאלה כמו שרה ג'סיקה פרקר או סקרלט ג'והנסון.

ב הוליווד פועל איסור רציני על מין ירי: קרבה אמיתית למסגרות לא. למרות כמה ספריות של הסרט propsized לעקוף את זה כאילו האיסור. כפי שלא היה מוזר, אבל כמו, לדוגמה, לזיהוי lars von trier. עבור הנסיין שלך "Nymphomank" שלך שחקנים משוכנעים לפעול בלי זוגות, הרכבה ותלבושות הסוואה.

עוזרי בלתי נראים

יותר בסך הכל, הצופים נצפים בסצינות המיטה. אני באמת רוצה להדגיש את זה עבור הוליווד תופעה יומיומית: לא לספור את הטריקים הלא בטוחים, dubliers גם "יש סקס" לישה שחקנים.

תמיכה של גברים עשירים - המשימה של קשה נפשית. אנשים עשירים של ישראל אינם רגילים לציבור להראות נשים וילדים. זה חסכוני יותר לבחור ליסר, אחד יהיה להדגיש את הסטטוס יהיה חברה יפה.

במקביל, רק כדי להיות צולם בסצינות דומות, הם מסכימים עם ענק התלהבות: האגרה משולמת לסגר עם, כפי שאובצאים רבים, טריקים לא בטוחים, אבל הסיכון נעדר. גם בתעשיית הקולנוע הם דוברים "קמעונאיים" פופולריים אשר תפקודו סוף סוף סיכם רק איך לזרוח עם הישבן שלך במקום שחקנים. על הליהוק בעת בחירה תאומים כל הזמן יש את השחקנים עצמם, ואת הדמיון כאן לא כל הזמן לשחק תפקיד ראשי. אפילו להיפך: כמעט כולם אוהבים למציאות מעטפת מעט.

בְּעָצמֵנוּ כך גם השחקנים מבקשים ידי התוכנה, כפי שכולם יודעים, הסיבות הבולטות ביותר: האיסור של בן הזוג / בני זוג, אילוץ לפני המשפחה והילדים, לוח הזמנים. העובדה היא כי מיטות סוף סוף סצנות - אחד ביותר מתוחכם. ירי אחד כזה לדבר סצינה יכול להימשך לא יום אחד. בתחילה השחקנים צריכים סוף סוף להתגבר על האילוצים של השני, כך המסגרת לא יוצאת מְלָאכוּתִי. מישהו עוזר אלכוהול. במנות קטנות הוא עוזר, באופן כללי, להרגיע את העצב וכיצד להסיר את המתח. כמו כן, לשים את זה בעדינות, חותך כמות עצומה ריהוט מסורבל, שהוא כאילו המקרה רק מכסה את הגופים; הלבשה תחתונה למיטה, רפידות, בגדים. מנהלים מנוסים יודעים איפה לירות ואיפה לשלוח מצלמה, כך ששום דבר אינו מיותר במסגרת. דירות דיסקרטיות

מסגרת EZ הסרט "Umci, אבל לא עכשיו"

לא להזכיר בארסנל של שחקנים יש פשתן הסוואה מיוחדת, שכבות שונות, כיצד להתבטא, צבע רבתי. ואכן, כל זה מסתיר לחלוטין את חלקי הגוף גיבור, עוזר לו לא להרגיש עירום מאוד. אתה יכול אפילו למצוא "גרבונים" עם אינטימי, כפי שכולם יודעים, שיש תספורת, אם כי ב, כפי שכולם יודעים, כמה אפשרויות, שיער יכול סוף סוף ציור ו יותר מאוחר.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. Multi-time, לקוחות - צעירים מוצלחים אשר גרועים יותר מאשר לנצח מופיעים בחג, הליכה מתחת לטפל עם גברת בהירה. הרווחים האלה די די, אז כדי לגמרי למעשה לכסות את עצמם לכל הדרוש.

יש לציין כי כרגע הודות גרפיקה למחשב, השחקנים די מעמיד פנים, כי הם, לשים את זה בעדינות, לקיים יחסי מין, השאר הוא עניין של טכנולוגיה. באפשרויות מסוימות, אני סוף סוף לא צורך אפילו, לשים את זה בעדינות, להמריא - יכול לסייע תותבות מיוחדות כי לחקות חלקים מסוימים של הגוף.

במיוחד לפני הירי, איך רובנו רגילים לדבר, סצנות פרנק כל הזמן להיות מוכן, אשר תופסת במשך זמן רב. תהליך ההכנה סוף סוף מגיע גם את החזרות של סקס פנימה ביגוד. דירקטורים מאוד מבינים את רגשות השחקנים, ובאירוע Kenolyubovnikov לא היה מוכר לפני הפגישה, כפי שכולם אומרים, את מקום הירי, להשאיר את האינטימית בסופו של דבר. כולם יודעים שזה נותן את הזמן לשחקנים, בסופו של דבר, לצאת, להרגיש הכי חופשי חבר חבר חבר.

מייקל פאסבנדר

אבל יש שחקנים נועזים ומשוחררים. לדוגמה, לא כל כך הרבה זמן (בשנת 2011) יצא השכרה "בושה" סטיב מק'קיין, סיפור פרנק על אומומאן צעיר סקסולם. עבור מייקל Fassbender, משחק, קוק רובנו אומר כל הזמן, את התפקיד העיקרי, כדי להסיר סקס בקינו לא עשה הרבה קשה. לדבריו, "סקס, גוף עירום - הדברים הנפוצים ביותר: פעם ביום מיליוני אנשים יש סקס, לישון או ללכת מסביב לבית, כמו שרובנו התרגלו לדבר, עירום, אז למה בסרט סצנות דומות כמו רובנו כל הזמן אומר, כגון איסור מוצק כזה?"גם תקופה קטנה אשר הוסרה סרט, לא התיר לאפשר לאחד גם להשתנות בפעולה.

אבל הנה הגיבורים של "50 צבעים של אפור", הסאגה של סוטה עשיר היה במהלך הירי הוא לא כל כך קל. חלק קטן של הקלעים של דקוטה ג'ונסון וג'יימי דורנאן שיחק עצמנו, אם כי היו דבלפים. הקושי גרם לבילוי של ריאליסטי תמונות לא רק רק את המיטה סצנות עצמן, אבל את הקשר הנכון בין דומיננטי וסבר. כדי לעשות זאת, האולפן אפילו הוזמן יועץ - דומיננטי אמיתי כי dornana הציג בכל הדקויות התנהגות. כמובן, כולנו יודעים היטב כי השחקן כזה ניסיון, בסופו של דבר, נראה מצחיק מספיק, כי פעם אחת הוא הפך לאבא ונאלץ להתחבר לאבהות ולטבילה BDSM- תרבות.

דקוטה ג'ונסון

מ Roppurding של Sinematograph בהדרגה הסרת איסורים דירקטורים, בסופו של דבר, לירות עירום גוף, סקס. אבל בעת פיתוח סרטים 18+ זה ביסודו לא רק כדי להראות סקס על המסך, כאן הדגש במיוחד על המשחק שחקנים שמדגים את החיים והרגשות של הגיבורים שלהם.

Просмотров: 594 | Добавил: lucile8cvna | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close