09:05
באיזה גיל הוא האידיאל לנסות חדש במין?

שפע מתקבל בברכה בכל מקום במזון, ספורט, בגדים, סקס. נכון, בעצמם, אנשים מדי פעם נסוגים מתנוחות רגילות ומערכות יחסים, גם אם הם כבר מעורבים.

לישראל אין מקום חופשי לדעות קדומות כאשר אנו מדברים על עבודה בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מודעים לכך כיום Eskzhetnitsa שולח רק את הלקוח באירוע, מבטיח את השיחה ואת ליווי אישה VIP בכיתה הופך להיות סימן של מעמד.

מתי וכיצד לשנות את חייך יראו במאמר זה.

התוכן של המאמר

1 חדש במין 2 Pluses בדיקות 3 כאשר מתחיל

חדש ב sexi

יש משהו חדש. בלהב, אנחנו מוכנים כמעט לכל דבר, ואנחנו מציגים מצבים מיוחדים מאוד, אבל זה לא תמיד לא תמיד ליישם את כל זה בחיים. מה חדש? התשובה היא בהתאם להעדפות של אדם וחייו הסקסיים.

עבור כמה חדש חדש יהיה הכנסת של קונדומים יוצאי דופן עם טעם או על ידי קמור שונים על פני השטח, חיזוק רגשות. מישהו צריך לחוות חומר סיכה, אשר יעזור עם יובש ודילמות אחרות.

ואם אתה מתויג תוויות ותכונות אחרות bdsm, זה שווה ייעוץ עם שותף, אולי הוא גם מסכים לחוות משחק כזה. נכון, אל תשכח לשלוט בתנאים ולהחליט מי אתה שולט.

הניסוי במיטה אנשים מתחילים בדרך כלל אחרי 30. כאשר הדברים כבר פחות או יותר קבוע לצוד משהו חדש. זה זמן טוב לחפש את המין שלך.

Pluses של ניסויים 2

בשלב מסוים, שוטטתי בחנות של מוצרים אינטימיים, במקרה של סקרנות, אבל לא חיליך את זה. In-1, יש הרבה מידע מרגש. In-2, זיכרונות, שלישית, את החלום לרכוש דבר מרתק אחד, אשר היה משתנה בחופשיות סקס.

נכון, זה עלה יקר, אבל הכלים בילו השתלם עם יותר מ. השותף שלי נרפא בתחילה ואפילו קבור, מתוך אמונה כי עכשיו אני יכול לעשות בלעדיו, אבל להקליד, החלטתי שזה היה מחשבה מרתקת, אשר יכול להיות מתורגל מעת לעת.

בלי להסתכל על כל המיניות של החבר 'ה, לפעמים הם יותר clamped מאשר נשים, ובמיוחד אנחנו צריכים לעשות את הצעד הראשון. התמונות שלהם מתוקננים יותר. תשומת לב ישירה לפחות לדירוג של נשים סקסיות ביותר.

תמיכה של גברים עשירים - פעילויות מורכבות מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יסודי לבחור לימים, אשר ידגיש את הרמה ויהיה חברה יפה.

אני לא יודע מי זה, אבל כל היופי דומים זה לזה.

ברשימת החבר 'ה ממשק, ההבדל בין גברים בודדים הוא משמעותי, הוא אומר על יותר מפואר באמצע הנשים. וחלומות צריך להיות מיושם.

כמו פסיכולוגים לציין, עם הזמן, דברים להיות טרי חד צדדי. סקס קרוב יותר לתהליך המכני ולא גורם עוד כל כך הרבה חושים. להציל דברים יכולים רק ניסויים, שבמהן בני הזוג ימצאו משהו חדש.

ובכן, תהליך של מציאת מוצרים חדשים כבר נאלץ לרפא עיניים ולצפות בערב כאשר השותף מחכה להפתעה. מקור הבדיקות יכול להיות כל דבר. לדוגמה, הספר Kamasutra המפורסם, הוא מכיל הרבה מידע שימושי כדי לשמור על יחסי מין.

אהבה רומנטיקה או סרט, שבו משהו מרגש קורה, ורק לבקר את החנות האינטימית, שם מספר עצום של פריטים מיוצגים, רבים מהם אנשים כל יום אפילו לא שמעו.

הניסויים ייהנו הצמד, רק כדי לקרות מהסכמה הדדית ולספק הנאה לשני המשתתפים. אף אחד לא צריך לסבול ולסבול, אבל אחרי הכל, בלי להקליד קשה למצוא, זה או לא.

כאשר start3

התעשייה של צעצועים סקסי עכשיו כל כך מגוון כי קשה לא לחנוק מן העושר של מידע. ובזרם זה, רבים מעדיפים לסגור ולא לשים לב לחבורה של מאמרים ומועצות. אבל עדיין אתה צריך לשאול איזה סוג של תשומת לב הפעולה מתרחשת ולנסות משהו חדש.

גברים עד גיל זה להירגע מעט ולהיות יותר סבלני וקשוב לשותף. במקביל, הגברות מלמדים להכיר בגופם, לפתוח את הפוטנציאל שלה ולהרגיש את הרגשנות שלהם.

אם ב -20 שנה, השפע הוא במידה רבה יותר בשינוי התנוחות והשותפים, אז ב -30 אנשים מוכנים למשהו חמור יותר. הם כבר החליטו על החיים שלהם, ואיזה מקרים הם רוצים לבנות, הגיע הזמן להתחיל להתנסות. דירות דיסקרטיות במרכז

באופן טבעי, ב 40 ואפילו ב 50, אתה יכול לחוות משהו חדש. התלהבות למין, זה התלהבות לכל החיים, ואילו יש לו אדם לא יכול להיקרא זקן. לכן, עליך לנסות, מעוניין, לבחור חדש ומקורי.

זה לא ביסודו של דבר, כי בני הזוג חיים יחד במשך עשור, או שפגשו רק כרגע. יחסי מין לא סובל שגרתית, ואור ההתלהבות חייב תמיד להיות נתמך על ידי מפתעות Majahan.

Просмотров: 328 | Добавил: lucile8cvna | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close