10:48
פנטזיות סקסיות על אחרים במהלך יחסי מין - בין אם זה נורמלי?

סקרי החוקרים הוכיחו בחוסר סבלנות: במהלך קרבה לשותף לעתים קרובות הדמיון מוביל אנשים לפנטזיה לגבי סקס עם אנשים אחרים. ורבים יש תחושה קשה של אשמה על זה אירוע, בהתחשב בשווי פנטזיה כזה של בגידה. אבל ב המציאות בין פנטזיה למרחק בגדול אמיתי כמו Propold. ואת הייסורים המוסריים והמוסריים האלה אינם מצדיקים את עצמם.

התוכן של המאמר

1 גלגול קרבה למדיטציה 2 מרגיע: מצב ההנאה

יפה סקס הוא שילוב של תקשורת עם שותף ופנטזיות סקסיות. אנשים רבים מרגישים מביכים לגבי הקלעים המופיעים בהם במהלך הקרבה; הם מודאגים בכאב אשמה כי כאילו באמת שינה את השותף שלהם.

גלוי קרבה למדיטציה

סקסולוגים מאמינים כי עבור אנשים כאלה זה לומד ביסודו ללמוד סלח שלך "בגידה פסיכולוגית" בעצמך ולהתחיל לשקול קרבה עם שותף כאחת הטפסים של מדיטציה הדדית.

ואת הרפיה, כפי שהוא ברור - זה המפתח ל SexaPile Cleaver. זה עדיין נוגע לתחושת אשמה, אז זה גורם רק אזעקה ופסיכו-רגשית, המוביל לקושי במין. זה הגיוני כי באחד הסקרים מוקדשים לנושא זה, גדול חלק מהמשיבים עם תחושת אשמה על הפנטזיה שלהם דיווחו על הרמה הנמוכה שביעות רצון סקסית.

הבעיה העיקרית של המדיטציה היא להרוס את המוח מ מחשבות של צד שלישי הן בעיה רבה מאוד.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. מספר, קונים - צעירים משגשגים, אלה שרוצים לישון טוב בחגיגה, הליכה מתחת היד עם אישה יפה. הרווחים האלה די די, אז, כך שהוא מכוסה אישית לחלוטין עם כל מה שצריך.

מחשבות אקראיות תמיד כמו הנטיפה לתודעה. אבל הם לא צריכים להיות looped - מתי כול מחשבה מגיעה שמסיח במוקד תשומת לב, מדיטציה פשוט נותן לה מקום להיות, ואז שוב מרוכזת באובייקט של תרגול משלו. ל דוגמה, נשימה, מנטרה או נר חם להבה. https://tkescorts.com/

שיעורי מין יש קווי דמיון יוצא דופן עם מדיטציה. In-1-x, הם זקוקים לשמורת זמן מסוימת. V-2, קרבה פיזית משפיע גם על מאפייני הגוף: תדר הדופק משתנה, נְשִׁימָה. זהירות מתרכזת במטרה של תאווה. אחרי סקס מתעוררת תחושה נעימה של הרפיה.

להירגע: תוספת תנאי 2

וגם גם מחשבות חיצוניות יכולות להפריע. אבל, בדרך כלל, להיפטר מכל מחשבות מטרידות במהלך יחסי מין לא אמיתי. הם מופיעים כל כך אחרת. האדם יכול לחשוב על שלא שולמו חשבון עבור שירותים; וזה יכול לקרות ולכן הוא יתחיל לפנטז על שחקן הקולנוע גרימת רצון סקסי. או ובכלל תארו לעצמכם אורגיה קבוצתית. בדיוק כמו במדיטציה כמו סקס פנטזיה צריכה להילקח ללא גינוי.

המקרה היחיד כאשר על פנטזיה סקסית עומד שלח תשומת לב היא אובססיה מופרזת. אם אדם נמצא במצב רוחני מגילות בראשו של אותו סצינה, ומוכנים ליישומו להקריב יחסים עם שותף קבוע - ואז באופן טבעי פנטזיה עשוי להיות לא בטוח.

התקשות רוסית וחוסר מידע הולידו מסקנה שגויה כי ליווי - כל זה משהו, מביש, זה הכרחי כדי להשתיק. רק לעתים נדירות שיש להם מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

לפנטזיות חולפות אין השפעה הרסנית לכן, רק השפעה חיובית על הקרבה.

אימוץ פנטזיות סקס משלה מאפשר יותר להירגע במהלך אהבה.במהלך תרגול מדיטטיבי מסורתי, אדם שקוע במצב מיוחד כאשר אתה יכול להתנתק מן הרגיל פעילויות. הוא בא בתנוחה מיוחדת, הנשימה שלו נינוחה, והמוח - פטור ממחשבות של צד שלישי. תשומת הלב מתרכזת בנקודה אחת. ו לאחר זמן מה, תחושה של בפועל דומה הופיעה באופן טבעי הרפיה, הרפיה.

דרום אמריקאי קומיקאי רודני Dangersfield על חשבון זה פעם אחת משותף בדיחה מצחיקה. שניים לעשות אהבה, אבל לא איש צעיר ולא אישה לא בפרט נִרגָשׁ. בסופו של דבר, הצעיר שואל את הנערה: "מה העניין? למה אתה לא להיות ב? אתה לא מפנטז?-.

Просмотров: 754 | Добавил: lucile8cvna | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close