22:30
7 דברים מוזרים מאוד כי מרגש את האיש שלך

כולם התרגלו לחשוב כי עבור עוררות זכר יש צורך דברים מסוימים: עקב, גוף נקבה, תחרה ועוד רבים דברים סטנדרטיים. אבל מחקרים הראו כי יש עדיין משהו שלא יכול לבדיחה לעשות גברים.

התוכן של המאמר

1 מפוחד - נרגש 2 אפרודיסיאקא טעים 3 נשמה naraspyu 4 מחזור חידה 5 שניים של LARTZ, אותו דבר מהפנים 6 מטפחת מתתדורה 7 ידיים - ברבורים

מבוהל - קלוע

הפחד הוא דחף חזק כדי עירור. סטָטִיסטִיקָה Neuzolima: ברגע זה מבוהל, הליבידו הזכר ממריא הגבוהה ביותר מגבלות. זהו הסבר מדעי. הדבר הוא שבמהלך הפחד הגוף מייצר אדרנלין, אשר מושך את ההורמון של מתח - קורטיזול. בחקירת פעימות לב זו, חומות הספינות להירגע שמוביל את ההתרחבות שלהם באופן פעיל מילוי דם. מה קורה ברגע זה במכנסיים, זה לא קשה לנחש. וממנו יש הפוך אות באזור המוח האחראי על התרגשות מינית.

לא להיות מופרים, קבוצה של מדענים מהאוניברסיטה טקסס, תחת הנהגת סינדי מלסטון, החליטה לנהל ניסוי על ידי ניצול סיוע של האטרקציה של הפארק המפורסם "שישה דגלים". הם הציעו לגברים שער תצלומים של נשים כדי להתגלגל ואחרי. כפי שהתברר אחרי בידור אשר נמסר חלק מהירה של פחד, גברים העריכו תמונות גבוהות בהשוואה לתוצאות בתור. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93/

כתב העת של אישיות ופסיכולוגיה חברתית ערך את המחקר שלו. קבוצה של גברים מחולקים. צוות אחד ממוקם על סטרוט עם גשר בגובה של 70 מטר, השני יש גשר נמוך עם התנגדות גבוהה. ואז, נערה אטרקטיבית מאוד ניגשה אליהם ושאלה שאלות של Caverzny.

אז, התברר כי גברים עומדים בגובה נתנו עונה פרנק יותר מאלה שעמדו נמוך. זה אפשר להסיק כי רמת ההתחלת של הקבוצה הראשונה היתה בסדר גודל גבוה מזה של השני.

יאמי אפרודיזיאס 2

אם האיש האהוב עליך מעט הניח, ולחמוק את "הלילה" שלו, הגיע הזמן להתעכב לתוך המטבח. פאי דלעת מגיע להצלה.

בישראל, אין מקום דעות קדומות כאשר המילה באה לפעילויות בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש סטנדרטים רוחניים גבוהים. הכל הבין במלואו כי היום Esquiten הוא רק מלווה את הלקוח באירוע, תומך ראיון מודל ליווי של מחלקת VIP יהיה מחוון מעמד חברתי.

למה זה?

ישנם מספר גורמים, אבל החזקים ביותר: ריח ואגודה. דלעת, או ליתר דיוק ניחוח שלה, מעשים על ליבידו זכר, כמו pendale טוב. ובכן, אחרי הכל, זה נחשב לאחד אפרודיזיאקים החזקים ביותר. ובכן, אפילו ריח של אפייה, אשר קשורה תמיד עם מנוחה פנימית ונוחות.

וניל. כאילו גברים לא מטומטמים, וריח של וניל מפחית אותם מהראש. אבל לא טעם ברים של בשמים להתקפה, רכבת קולינרית עדינה. זה מספיק כדי להוסיף כל יצירת מופת קולינרי זה Aphrodisiac, כמו גברים יהיו נרגשים לא רק תיאבון. אחרי הכל, הם עדיין "snoy".

הנשמה naraspyas3

בנות אשר נוטים אלטרואיזם הם יותר אטרקטיבי בעיני גברים. זהו אחד מאותם רגעים בלתי מוסברים עבור סטר תמיד מזועזע מהעובדה שיש "עכבר אפור" ליד סופר מאצ'ו. הכל פשוט מאוד: גברים כאלה גברים בטוחים יותר, הם רגועים ו יותר נוח עם אדם שיש לו תכונות כאלה כאנושות, סוציאלי ורכיבים אחרים של אלטרואיזם.

המסתורין של המחצית הנשית 4

מחזור נקבה משפיע כל הזמן על האישה. בימים שונים היא משתנה מראה, ריח, תנועת גוף, קול. הוא מונח מטבעם, אחרי הכל, בימי הפוריות, אישה צריכה להיראות אטרקטיבי יותר כי זוהי תקופת התפיסה האפשרית. כמובן, גברים מרגישים את זה רמת תת-מודע להגיב בחדות לאישה בימים אלה. זֶה התופעה יכולה לשמש כאמצעי מניפולציה של אדם שרוצה לִכבּוֹשׁ. מספיק כדי לחשב פרחים, ושיטות עבור זה מספיק איך אתה יכול להתחיל לתקוף את הפרט הדרוש.

שניים מן הארט, אותו הדבר עם פרצופים 5

PLOS אחד מחקר הוכיח את התיאוריה של הומוגמיה, אשר טוען כי אנשים בוחרים בשותקים מיניים אלה שנראים כמוהם עצמי. אם אתה מסתכל על החברים שלך שמחים במערכת היחסים שלהם, אז אתה יכול לתפוס את הדמיון החיצוני.

גלוי מנוסה רוצים לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם תמיד חסרי עניין ונכונים. עם זאת, אלה אינם אחידים רגעים שימושיים בעת עבודה.

ואכן, גברים חווים יותר אטרקציה לאותם נשים שהם כמוהם. כנראה שזה קורה כי מראה מראה דומה קורא יותר אמון.

המטפחת של מתאדור

צבע אדום מתנהג על כל הגברים. מסיבה טובה, אביזרים רבים נועדו למשוך אדום. על ה מקום ראשון, כמובן, תחתונים. אנדרו אליוט מאוניברסיטת רוצ'סטר הוביל לְנַסוֹת. הוא הראה תמונות של נשים, וגברים בחרו את אלה שהיו לבוש בגדים אדומים.

ידיים-סוואנס 7

עוד תופעה מוזרה שמגדילה את הליבידו של הגברים, אלה ידיים ארוכות. סביר להניח כי חזותית, הידיים לעשות צללית של נשים הַרגָעָה. כתב העת של הביולוגיה האבולוציונית ניהלה את המחקר שלו אשר הבחין כי נשים גבוהות, דקים עם ידיים ארוכות נראה יותר אטרקטיבי עבור גברים מבחן.

Просмотров: 141 | Добавил: lucile8cvna | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close